FOODINI.EE VEEBIPOE KASUTUSTINGIMUSED

Veebipoe e-pood.foodini.ee (edaspidi E-pood) omanik on Foodini OÜ (registrikood 12977639), asu- ja tegevuskohaga Tallinn Harjumaa.

TORTIDE JM TOITLUSTUSTOODETE TELLIMINE

 1. Müügitingimused kehtivad foodini.ee E-poest toodete ostmisel.
 2. Toitlustustoodete tellimiseks palume meiega ühendust võtta SIIT
 3. Tellimusi käsitleme E-R 9.00-17.00, vajadusel väljaspool nimetatud aega. Palume arvestada, et väljaspool nimetatud tööaega esitatud tellimusi ei ole meil alati võimalik täita.
 4. Teave kauba kohta on esitatud E-poes vahetult kauba juures.
 5. E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud eurodes toodete juurde.
 6. Toote hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, v.a. kampaaniad, mille toimumise ajal toimetatakse kaup kätte tasuta. Sellisest võimalusest teavitatakse Kliente täiendavalt kas Foodini uudiskirjaga, kodulehel ja/ või sotsiaalmeedias.
 7. Kui tellitud kauba maksumus ilma postikuluta ületab 50 eurot, toimetamine pakiautomaadi vahendusel kauba kliendile täiendava postitasuta.
 8. Kauba Kliendini toimetamise tasu sõltub Kliendi asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 9. Kliendil on kokkuleppel Foodiniga võimalik tellitud tootele ise järele tulla.
 10. Tortide jm toitlustuse all toodud toodete meiepoolseks transpordiks kliendini on võimalik kasutada ainult tordikullerit, mille maksumus lisandub toote hinnale.
 11. Toitlustustooteid ei ole võimalik tellida pakiautomaati.
 12. Tordikulleri vahendusel saame pakkuda tellitud toote/ toodete kättetoimetamist Tallinna linna piires. Muudesse piirkondadesse tellimise võimalikkuse ja maksumuse täpsustamiseks palume meiega kontakteeruda numbril 566 79 228 või saata e-kiri SIIT.
 13. Tortide jm tellimuste eest on võimalik tasuda ülekandega. Sellisel juhul peab Klient tagama tasumise enne tellimuse kättesaamist. Tähtajaks tasumata tellimusi ei ole võimalik täita.
 14. Tellimusele ise järele tulles on võimalik tasuda ka sularahas. Palume tasumise viis täpsustada tellimuse vormistamisel ning arusaamatuste vältimiseks sellest kinni pidada.
 15. Kokkuleppel Foodiniga on tasumiseks võimalik kasutada ka kinkekaarti. Kinkekaardi väljastamiseks või kasutamiseks palume meiega ühendust võtta numbril 566 79 228 või saata e-kiri SIIT.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

 1. Müügitingimused kehtivad foodini.ee E-poest kaupade ostmisel.
 2. E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ning on märgitud toodete juurde.
 3. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, v.a. kampaaniad, mille toimumise ajal  toimetatakse kaup kätte tasuta.
 4. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 5. Tellimused, mille kogusumma ilma postikuluta ületab 50 eurot, toimetatakse kätte tasuta.
 6. Teave kauba kohta on esitatud E-poes vahetult kauba juures.
 7. Tellitud kaupade eest on võimalik tasuda pangalinkide vahendusel /Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID/, PayPal’i kaudu või ülekandega. Ülekandega tasumisel peab Klient tagama tasumise enne tellimuse kättesaamist. Tähtajaks tasumata tellimusi ei ole võimalik täita.
 8. Tellitud tooteid, millele ei ole järgi tuldud, säilitame maksimaalselt 6 kuud tellimuse eest tasumise kuupäevast arvates. Peale nimetatud tähtaega ei ole meil võimalik kaupa väljastada. Palume olla vastutustundlikud ning tulla tellitud kaubale järele esimesel võimalusel, leppides selles meiega eelnevalt kokku.
 9. Kokkuleppel foodini.ee E-poega on tasumiseks võimalik kasutada ka kinkekaarti. Kinkekaardi kasutamiseks palume meiega ühendust võtta numbril 566 79 228 või saata e-kiri SIIT.

OSTUINFO

TELLIMUSE ESITAMINE

 1. Tellimusi käsitleme E-R 9.00-17.00.
 2. Tellimuse esitamiseks vali sobiv toode/tooted ning järgi e-poe automaatseid juhiseid.
 3. Ostukorvi sisu on nähtav lehe parempoolses ülaservas, täpsema info saamiseks klikkige ostukorvil. Lisaks tellimuse ülevaatamisele saab Klient ostukorvis olevaid artikleid ning nende koguseid muuta, eemaldada tooteid, lisada või vähendada koguseid.
 4. Enne tellimuse kinnitamist ja maksevahenditele suunamist on Klient kohustatud tutvuma privaatsuspoliitika ja kasutustingimustega ning seda kinnitama, tehes linnukese vastavasse kasti. Sellega kinnitab Klient, et on E-poe kasutustingimustega tutvunud, ta mõistab kasutustingimuste sisu ja sellega kaasnevaid õigusi ja kohustusi ning on nendega nõus.
 5. Eestisisesed saadetised postitame ostja määratud sihtpunkti 1-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, väljaspoole Eestit toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Kui võimalik, läheb kaup teele juba samal või järgmisel päeval. Juhul, kui teil on kauba kättesaamisega kiire, soovitame selle info lisada märkustesse ning võimalusel saadab foodini.ee veebipood paki kiiremini. Sõltuvalt laoseisust ja tarnijatest võivad tarneajad tooteti erineda.
 6. Foodini on kohustatud kauba tarnima hiljemalt 14 päeva jooksul. Kui kaupa ei ole võimalik tarnida või selle tarne hilineb, informeeritakse klienti sellest e-posti teel ning tagastatakse Kliendi poolt makstud summa viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
 7. Tellimust esitades on Klient kohustatud sisestama tellimuse täitmiseks tärniga tähistatud andmed  – nimi, e-posti aadress, ettevõte (kui arve läheb firmale), kohaletoimetamise aadress ja mobiiltelefoni number.
 8. Kliendiks registreerimine ei ole kohustuslik, kuid tellimuse vormistamiseks on oluline täita lahtrid, mis on vajalikud paki kättetoimetamiseks.
 9. Kui te olete end juba kliendiks registreerinud, tuleb püsikliendina tellimuse vormistamiseks kontole sisse logida ning tellimus esitada. Kliendikontole sisselogimine võimaldab edaspidi saada infot tellimuse staatuse kohta – kas see on ootel, kinnitatud, täidetud, samuti vaadata eelmisi tellimusi.
 10. Kui Klient ei ole end varem püsikliendiks registreerinud, tagab püsikliendiks registreerumise täidetud ankeet. Täitke kindlasti kõik nõutud väljad ja vajutage “Saada”.
 11. Tellimuse ladusaks ja probleemivabaks täitmiseks on Klient kohustatud sisestatud andmeid ning artiklid enne tellimuse kinnitamist üle kontrollima.
 12. Laost puuduva toote kohta saadame teile täiendava informatsiooni kättesaamisaja kohta.
 13. Kliendi poolt antud e-posti aadressile saadetakse tellimuse koopia. Juhul kui Kliendini ei ole jõudnud tellimuse koopia, p