Kirjeldus

Kas Sina tahaksid endale ägedat smuutisünnipäeva? Sellist, kus saab koos parimatest parima sõpradega valmistada, dekoreerida ja degusteerida kohe mitut erineva maitse ja tekstuuriga smuutit? Ja kingituseks veel ka smuutiraamatut?

Kui JAH-JAH-JAH, siis kutsu Foodini oma peole! Meie tuleme hea meelega ning pakume seda kõike!

Selle paketi raames pakume just sellist ägedat smuutisünnipäeva, kus valmistame, dekoreerime ja degusteerime 3 erinevat smuutit.

Sünnipäevalisel on võimalik valida, milliseid smuutisid me valmistama hakkame, selleks paneme eelnevalt koos pere ja lapsega menüü paika ning räägime läbi muud olulised nüansid

Retseptid saab iga külaline endaga kaasa.

Paketi hinnas sisaldub kogu kasutatav tooraine, samuti võtame ise kaasa kõik vajalikud profiseadmed, millega iga smuutitegu on puhas nauding!

Pakett on mõeldud kuni 10 lapsele.

Foodini on suur smuutiarmastaja olnud juba aastaid ning selle aja jooksul oleme läbi viinud nii laste kokkamislaagreid igapäevase smuutikorraga kui ka koolitanud ettevõtteid ning pidanud pop-up kohvikut. Hiljuti valmis Foodinil ka smuutiraamat, seega me usume, et teame, mida teeme ja tahame seda ka teistele pakkuda.

Erisoovide ja suurema hulga külaliste korral võta julgelt meiega ühendust SIIN – arutame koos teemad läbi ning leiame lahenduse 🙂

Samuti pakume sünnipäevacateringi – pidupäevasalatid, e