Nature’s Answer MAARJAOHAKA seemne tõmmis, alkovaba, 30ml

14,00

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

♦Milk Thistle Seed ehk Maarjaohaka seemne tõmmis on parim maksa tervendaja.

♦ Funktsioonid:

Suurendab maksa vastupanuvõimet;
Tugevdab sapi moodustumist ja eritumist;
Turgutab hästi seedetrakti;

♦ Maarjaohakas mõjub hästi maksapõletiku korral, mis on tingitud:

viiruslikust hepatiidist
alkoholi liigtarvitamisest
liigsöömisest tingitud maksatsirroosi puhul.

♦ Maarjaohaka seemne tõmmis soodustab tõhusalt maksa taastumist ja soodustab maksa innervatsiooni. Innervatsioon on mistahes organi või koe varustamine närviimpulssidega närvirakkude ja närvikiudude kaudu, tagades nende ühenduse kesknärvisüsteemiga.

♦ Lisaks aitab maarjaohakas maksa tervendada kollatõve puhul, ravimitest või mürkidest tekkinud kahjustuste puhul (ka radiatsioonist tingitud kahjustused).

♦ Maks on kõige suurem seedenääre ja organismi kõige suurem siseorgan kaaluga ca 1,5kg. Maksa nimetatakse organismi laboratooriumiks, kus muudetakse mürgised ühendid kahjututeks ja mis seejärel erituselundite kaudu kehast eemaldatakse. Kõigist jääkainete eemaldamises osalevatest elunditest on just maks seotud mürkainete kahjutuks tegemisega. Maks paikneb kõhuõõne paremas pooles vahelihase all.

♦ Lisaks nimetatutele on maarjaohakat kasutatud veel põrna-, kilpnäärme- ja verehaiguste, soolade ladestumise, veenilaiendite, tursete, vesitõve, hemorroidide, rasvumise, radikuliidi, liigesevalude ja allergiliste nähtuste puhul. Abi on ka mitmesuguste nahahaiguste puhul.

♦ MEDITSIINIMEEDIUM peab maarjaohakat suurepäraseks puhastavate omadustega taimeks, millega saab tervendada maksafunktsioone, ennetada vähki, alandada vere glükoositaset, tasakaalustada kolesterooli. Maarjaohakal on võimsad vähi-, põletiku- ja viirustevastased toimed, samuti on seda taime aastaid kasutada maksa kaitsmiseks tugevatoimeliste medikamentide nagu nt statiinid, krambivastased ravimid, acetaminofen, fenütoiin kahjuliku mõju eest, samuti keemia- ja kiiritusravi korral.
Maarjaohakas võib olla abiks C-hepatiidi korral ning pärssida vähirakkude kasvu rinna-, emakakaela- ja eesnäärmevähi korral. Samuti võib sellest kasu olla sapipõie häirete, tsirroosi, II tüübi diabeedi, parkinsoni tõe, obsessiiv-kompulsiivse häire, peavalude, PMS-i ja rosaatsea korral.
Maarjaohakas on väga efektiivne ka osteoartriidi ja muude autoimmuunsete seisundite, näiteks fibromüalgia, bursiidi, kroonilise väsimussündroomi ja ekseemi ravis. Ta võib aidata taastada ja kaitsta maksa kemikaalide, keskkonnatoksiinide ja alkoholi eest.
Maarjaohakas on suurepärane seedetrakti tugevdamiseks ja ärritatud soole sündroomi, koliidi ja Crohni tõve tervendamiseks.
Maarjaohakas on rikkalik tsingi, seleeni, raua, antioksüdantide ja flavonoidide allikas.
Silümariin on maarjaohaka seemnetes sisalduv toimeaine, mis sisaldab enamikku raviomadustest – mida enam toimeainet toode sisaldab, seda efektiivsem.

Ainult 2 laos (saab järeltellida)