♦ Parima koostise ja imenduvusega revolutsiooniline liposoomne kurkum kurkumiini ja kurkuminoididega!

♦ MM-soovitustega kooskõlas olev toode

♦ Liposoomse kurkumiini aktiivsed koostisained on kapseldatud nanoskoopiliselt väikestesse liposoomidesse ja imenduvad ohutult seedesüsteemi kaudu maksimaalses võimalikus koguses.

♦ Kurkuminoidid on grupp looduslikke fenoole, mida saadakse ingveri perekonda kuuluvalt Curcuma longa taimelt.

♦ Kurkumiini suurimaks probleemiks on kehv biosaadavus kapslite kujul, liposoomsel kujul seda probleemi aga ei esine: kurkuminoidid saavad siseneda otse vereringesse ja rakkudesse.

♦ Meditsiinimeedium kutsub kurkumit taimse tervendava maailma imeks, kuna seda on kasutatud juba sajandeid võimsa antioksüdandi, põletikuvastase, antiseptilise ja antidepressandina. Kurkumi peamine komponent – kurkumiin on fantastiliste vähivastaste toimetega, samuti tuntud oma võime poolest  pärssida eesnäärme-, naha-, käärsoole-, suu-, söögitoru-, kopsu-, mao-, kõhunäärme-, maksa- ja rinnavähki.

♦ Kurkum on samuti tuntud vere puhastajana, aitab rahustada hingamisteede vaevusi, parandab maksafunktsiooni, toetab vereringesüsteemi, reguleerib menstruaaltsüklit, hoiab ära kognitiivseid haigusi nagu Alzheimeri tõbi ja ravib seedetrakti häireid.

♦ Kurkum suudab märkimisväärselt alandada artriidi ja teiste autoimmuunsete häirete, näiteks luupuse, ärritunud soole sündroomi, fibromüalgia ja kroonilise väsimussündroomi põhjustatud põletikku.

♦ Kurkum aitab kehal seedida valke ja rasvu, samuti reguleerida veresuhkrutaset diabeetikutel. Selle antioksüdantsed omadused omavad vananemisvastast mõju ning on seenevastase, antibakteriaalse ja mikroobivastase toimega, aidates ravida erinevaid nahakahjustusi, sh haavu ja marrastusi, aga ka põletikulisi nahaärritusi, nagu psoriaas ja ekseem.

♦ Kurkum toidulisandina näol või igapäevasesse toidusedelisse lisatuna parandab kogu keha üleüldist tervist ning on parim asi, mida saad ennetuseks, raviks ja pikaealisuse tagamiseks kasutada.

NB! Kurkumit sisaldavad tooted sisaldavad väga tugevat kollast pigmenti, mille tekitatud plekke võib olla raske eemaldada  (valgustundlik).

KOOSTIS:

Dest. vesi, fosfolipiidid (1,3 g), kurkumiin (200 mg = **), säilitusaine: looduslik astelpajuekstrakt

** Nutrient Reference Value (NRV) not established

10 ml toodet sisaldab 200 mg kurkumiini

MANUSTAMINE:
10 ml / ööpäevas (2x tl)
SÄILIVUS:
Min 26 nädalat avamata korgiga toatemperatuuril. 
8 nädalat avatuna külmikus. 

Kasutatud allikad:

  • Tootja: actinovo.com
  • Meditsiinimeediumi Blogi/ Medical Medium Blog: https://www.medicalmedium.com/blog/turmeric  Tõlge: Kadri Põlder /Foodini