Libejalaka pulber 125 gr

22,00

Laos (saab järeltellida)

♦ Võimas turgutus tervele organismile!

♦ Hinnatud abiline mao- ja soolehaavandite ravis, refluksi, ärritunud soole sündroomi, põie- ja kuseteede probleemide, herpese ning isegi teatud liiki parasiitide korral

♦ 125 gr toode on meil ka varem müügis olnud, kuid vahepealsel perioodil pikalt mittesaadaval olnud brändi teada-tuntud libejalakas oma tuntud kvaliteedis

 

 

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Libejalakapulber on libe jalaka sisekoorest valmistatud looduslik tervendaja.

See on abiks soolestiku limaskesta taastamisel, tekitades mao- ja soolerakke kaitsva limakihi, olles võimsaks abiliseks nt mao- ja soolehaavandite ravis, refluksi, ärritunud soole sündroomi, põie- ja kuseteede probleemide, herpese ning isegi teatud liiki parasiitide korral.

Libejalakas stimuleerib soolerakkude närvilõpmeid ning tekitab söögitoru-, mao- ja soolerakke kaitsva limakihi.

Vahend sisaldab rohkelt antioksüdante, vähendades seeläbi põletikke ning puhastades leebelt käärsoolt.

Mainitud on abi ka nt Crohni tõve, seedetrakti põletike, reuma, psoriaasi jmt seisundite korral.

Samuti kasutatakse libejalakat valusa kurgu, köha, koolikute, seedimatuse, kõhulahtisuse, pärmseene infektsiooni, ärevuse ja unetuse korral.

Lisaks on kasutusvõimalustena välja toodud välispidised võimalused haavadel, põletustel, mädanikel ning podagra ja hambavalu korral ning isegi sünnitusel loodusliku libestina.

Kaal 125 gr

KASUTAMINE

Tootest valmistatakse teed, mida soovitame juua õhtul /teel on kergelt rahustav toime/. Tee valmistamiseks lasta vesi esmalt keema, lisage sinna 2 klaasi vee kohta 1 tl pulbrit ja keetke seejärel hästi madalal kuumusel 3-5 minutit. Keetmise tulemusena segu pakseneb veidi. Laske jahtuda ning tarvitage.

Soovitame libejalakat kasutada kuuridena – ainult sellisel juhul pääsevad toimeained mõjule ja on oodata positiivseid tulemusi.

Foto Herb Affair kodulehelt

Lisainfo

Pakend

100gr, 125gr, 250gr