Ecosh Testoboost

16,00

♦ Testoboost on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kelle eesmärgiks on toetada oma füüsilist ja seksuaalset võimekust.

Toidulisand – Tribulus terrestrise ekstrakt kapslites.

Testoboost tõstab testosterooni taset meeste ja östradiooli taset naiste organismis. Soovitatav meestele füüsilise vastupidavuse ja võimekuse tõstmiseks, soodustab lihasmassi kasvu, annab elujõudu ja seksuaalset energiat.
Tribulus terrestris on mitmeaastane taim, mis kasvab peamiselt Indias ja Aafrikas.

KELLELE?
Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kelle eesmärgiks on parandada oma füüsilist ja seksuaalset võimekust.

Koostisosad:
Tribulus (Tribulus terrestris), purustatud astelpaju mari (Hippophaë rhamnoides), taimne kapsel (hydroxypropyl methylcellulose)

Manustamine:
Manustage 2-4 kapslit päevas soovitatavalt tühja kõhuga või vastavalt arsti soovitusele. Toode on mõeldud toidulisandina täiskasvanutele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandid ei tohiks asendada mitmekülgset ning tasakaalustatud toitumist. Ei ole soovitav rasedatele ja imetavatele emadele. 6-8 nädalase tarvitamise järel teha sama pikk paus.

Toote kogus:
130 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 75g.

KAAL 0.1 kg
KAPSLITE KOGUS
130 kapslit

LOE KINDLASTI KA TEISTE KASUTAJATE TAGASISIDET  ⇓

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

KLIENTIDE TAGASISIDE

Jaana 

Super toode.

Katarina (toote omanik)

Kohe marukahju on vaadata, et purgipõhi paistab 😀 Alguses võtsin ühe kaupa, siis kahe kaupa ja nüüd kuna lõpp paistab võtan taas ühe kaupa 😀
Kuna hakkasin tabima Testo Boosti teiste toidulisanditega üheaegselt, siis ma ei tea kelle kaela ajada (pakun, et mõlemi 😀 ) aga fakt on selles et ma tunnen ennast PALJU PAREMINI kui üldse oskasin heaolutunnet mäletada 🙂 KINDLASTI soovin veel kõigest Ecosh toodetest osa võtta 😀
AITÄH TEILE! (L)

Marx (toote omanik)

2 kapslit päevas andis juba veidi tunda, 4 kapsliga kahjuks ei proovinud.

mihkel

Mina võtsin samuti 4 hommikul ja 4 õhtul – tulemuseks oli see, et suure osa ööst ja hommikul oli väga mastis väikemees.

Tarbija

Ma võtan hommikul 4 kapslit ja õhtul enne magamaminekut 4 kapslit, siis toimetab liigagi hästi

Kalle

See tootab küll väga hästi 🙂 (Y)