Ecosh Detox Soolepuhastus

22,00

♦ Kiudaineterikas Soolepuhastus Detox sisaldab kiudaineid, mis aitavad puhastada soolestikku, sidudes endaga kahjulikke ühendeid ja jääkaineid.
♦ Osmootilist rõhku tekitavad kiud aitavad kiirendada kasulike piimhappebakterite paljunemist ja hoida soolestiku normaalset mikrofloora tasakaalu.

Kirjeldus

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                   1 spl

Psüllium                                                                 4,62 g

Linaseemned                                                         0,8 g

Mustikas                                                                 0,35 g

Kurkum                                                                  0,11 g

Piparmünt                                                             0,11 g

Piimhappebakterite segu                                   0,11 g

Kiudained mängivad inimese seedeprotsessis tähtsat rolli, olles tervisliku toitumise oluliseks osaks. Kiud aktiveerivad soolestiku peristaltikat, kiirendavad toidu edasiliikumist ning kutsuvad esile kiirema täiskõhu tunde. Lisaks  puhastavad kiudained sooleseinu sidudes ja väljutades toksiine, jääkaineid ning üleliigset kolesterooli. Vajaliku koguse kiudainete tarbimine igapäevaselt aitab hoida Sinu seedetegevuse  töökorras.

Kiudained jagunevad kaheks – vees lahustuvateks ja vees lahustumatuteks. Lahustuval kiudainel on unikaalne võime absorbeerida vett 4-6 korda rohkem oma mahust,  mis täidab kõhuõõne ja tekitab täiskõhutunde vältimaks ülesöömist.

Lahustumatud kiudained jäävad muutumatuks, tehes väljaheite raskemaks ja pehmemaks, nii et see pääseb sooltes kergemini edasi. Kiudainerikast toitu või toidulisandeid süües tuleb kindlasti tarbida  juurde ohtralt vett, kuna veeslahustuvad kiud tõmbavad vett endasse ja organismil võib tekkida vee puudus.

Tooteinfo

Detox soolepuhastus sisaldab psülliumi e. kõrbe teelehe seemnete kesta ja linaseemneid mis on ühed parimad ja külluslikumad looduslikud kiuda