♦ Maailma puhtaim OptiMSM on väävliühend, mis aitab kaasa juuste, küünte, liigeste ja luukoe normaalsele moodustumisele ning talitlusele.
♦ Tootele lisatud c-vitamiinirikas astelpaju marjapulber aitab rakkudel MSM-i paremini omastada.

MSM + C-VITAMIIN

♦ hoiab juuksed läikivad, naha sileda, jume noorusliku ning luud, lihased ja liigesed paindlike ning tugevatena.

♦ MSM toetab organismi puhastumist ja aitab kaasa energiataseme tõusule.

♦ Maailma puhtaim OptiMSM on väävliühend. Ilma piisava MSM-väävlita ei suuda keha säilitada sobivat homöostaasi taset. OptiMSM® on maailma kõige puhtam, ohutum ja kõige konsistentsem MSM.

♦ MSM + astelpaju  on oluline neile, kes soovivad hoida oma naha, küünte, juuste, liigeste või kõhrede seisukorra normaalsena. Nimelt on väävel organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumisel. MSM-i nimetatakse nn „ nooruse ja ilu mineraaliks“, mis hoiab juuksed ja küüned tugevad, naha elastsena ning liigesed liikuvatena.

♦ Toodet on hea kasutada ka sportlastel, kuna väävel hoiab lihased normaalsed kogu sportimise vältel, sealjuures vabastades piimhappest tuleneva pinge.

♦ Samuti aitab MSM tõsta märgatavalt energiataset, kuna aitab puhastada rakke ainevahetusjääkidest ning toksilistest ainetest, teisalt suurendab vajalike toitainete omastamist, vee ja hapniku sisselaskvust.

♦ MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on väävliühend, mis on puhtal kujul lõhnatu, valge, kristalne, kergelt mõru maitsega pulber. Tootele lisatud vitamiinirikas astelpaju marjapulber aitab MSM-i paremini rakkudel omastada.