Ecosh seedeensüümid Ecozym PRIME 90 kpsl

22,00

♦ Ecozym PRIME on seedeensüümide kompleks koos rakke kaitsva ja energiapotentsiaali suurendava koensüüm Q10-ga. Ecozym PRIME seedeensüümid toetavad toidu lagundamist, ainevahetust ning aitavad kaasa mikrofloora tasakaalustumisele. Tootes sisalduvad ensüümid aitavad seedida nii valke, rasvu kui süsivesikuid.

Ensüümid on organismile vajalikud valgud, mis aitavad lõhustada toitaineid ning tagada rakkudes  piisava kiirusega  ainevahetusreaktsioonid. Võimsa antioksüdandina aitab  koensüüm Q10 ubikinool rakke tervetena hoida ning toetab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist.

Mis vahe on ubikinoonil või ubikinoolil?

Looduses, nii toidus kui inimorganismis, leidub koensüümi Q10 mõlemat vormi. Suurem osa koensüümist Q10, mida saame toiduga, on ubikinoon. Sooleseinas ja maksas muudetakse ubikinoon ubikinooliks – koensüümi Q10 aktiivseks vormiks. Kuni viimaste aastateni oli toidulisandite tootjate suurim väljakutse leida tehnoloogia, mis võimaldaks kapseldada aktiivne Q10 ning säilitada sealjuures tema aktiivne vorm. Nüüd on see vorm leiutatud ja Ecoshi tootesse lisatud. Ubikinool on iseäranis siis vajalik, kui esinevad nt soole- või maksahäired ja organismil ei ole jõudlust ubikinoon muuta ubikinooliks.

Miks on seedeensüümid tähtsad?

Ensüümidest sõltub südame töö, hingamine, mõtlemine, organismi sisemise tasakaalu hoidmine ja normaalne kehakaal jne. Ilma ensüümideta ei toimu toitainete lõhustamist ja omastamist isegi kõige ratsionaalsema toitumise juures. Ilma ensüümideta ei jõua toitained verre, rakkudesse ega kudedesse.

Ensüüme hävitab ebaõige eluviis (suitsetamine, liigne alkoholi tarvitamine, ülesöömine, ebatervislik toitainete vaene toitumine, vähene liikumine ja vähene puhta joogivee tarbimine), stress, negatiivsed emotsioonid ja medikamentide tarvitamine. Ka poes pakutav valmistoit ei sisalda ensüüme, seda leotakse „surnuks“ toiduks. Ensüümid hävinevad toodete ja toidu termilisel töötlemisel juba 48 kraadi juures.

Miks ja  mille puhul tuleb ensüümpreparaate juurde võtta?

  • Seedimise toetamiseks ja ensüümipuuduse leevendamiseks
  • Töödeldud ja kuumutatud toitude ja toitumise korral
  • Toidutalumatuse puhul nt piima laktoosi ja nisu gluteeni talumatuse puhul
  • Värske ja mitmekülgse toidu puudumise korral
  • Kroonilise väsimuse ja kurnatuse korral, kuna stress hävitab ensüüme
  • Vananemisel, kui soolestik ei ole enam võimeline vajalikus koguses ensüüme tootma

Koostisosad: ensüümide segu: amülaas, proteaas, laktaas, lipaas, tsellulaas, koensüüm Q-10 ubikonoolina, maltodekstriin, taimne kapsel: hüdroksülpropüülmetüültselluloos.

Manustamine: 3 kapslit päevas koos veega ja vahetult enne sööki.
Päevane annus sisaldab:

Amülaas              17 000* u/g
Proteaas                4 300* u/g
Laktaas                   2 900* u/g
Lipaas                        700* u/g
Tsellulaas                  150* u/g
Ubikinool (Q10)   39,75 mg

*u = ensüümide aktiivsus

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 45g

LOE KINDLASTI KA TEISTE KASUTAJATE TAGASISIDET  ⇓

Kirjeldus

KLIENTIDE TAGASISIDE

marianne (toote omanik)

Toimib, soovitan!

elle (toote omanik)

Olen rahul ostetava tootega. Meeldib, et on looduslikud ja eestimaised. Kasutan ka edaspidi.

Ene (toote omanik)

Mõjus seedimisele hästi!

Asta  (toote omanik)

Võtan praegu ensüüme ja ka probiootikume.Toit püsib nüüd veidi kauem soolestikus, loodetavasti saan ka rohkem toitaineid kätte. Tahaksin ka teada, kas seedeensüüme võib pidevalt võtta.

Eevi (toote omanik)

Ostan seda toodet juba teist korda. Proovisin eelnevalt teisi erinevaid seedensüüme aga pikemal tarvitamisel hakkas kõht valutama. Siis lugesin nendest ja nendega sellist valu ei tule, need toimivad. Seega minu jaoks parim valik!

urve (toote omanik)

Olen tootega rahul.Seedimine on korras.Kasutan ka edaspidi.Aitäh!

Tiiu  (toote omanik)

Olen toodet regulaarselt kasutanud veidi rohkem kui üks kuu. Minu seedimine on paranenud ja mõned varasemad vaevused taandunud. Kasutan kindlasti ka edaspidi.

Monika (toote omanik)

Väga hea toode! Soodustab seedimist.

Mihkel (toote omanik)

Olen kasutanudm umbes kuu aega. Alustasin küll ühe teise poe samasuguste seedeensüümidega. Olen rahul, tundub, et seedimine on paranenud ja isegi kaal on natuke allapoole läinud.

Hele  (toote omanik)

Ma ei kahtle toote kvaliteedis, kuid toote kirjelduses võiks olla lahti seletatud ka see pool, kui kaua seedeensüüme tohib tarvitada, kas võib kasutada pikem