Dr. Ohhira® Probiootikum 60 kapslit

54,00

♦ Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid), prebiootikumidest ja postbiootikumidest

♦ Dr. Ohhira probiootikum on 100% looduslik toidulisand

♦ Dr.OHHIRA® probiootikum on maailma populaarseim premium-klassi probiootiline toidulisand, mis on 100% looduslik ning tunnustatud arvukate rahvusvaheliste auhindadega – 7-kordne Best of supplements award winner 2015, Digestion Supplements Award 2018, Iluteemant 2019, Buduaari lemmik 2019, Iluhoolikute lemmik
Seedimist toetava toidulisandi auhind 2018. Dr. OHHIRA® probiootikumid said konkursil „remedies® 2018” seedimist toetava toidulisandi auhinna.

NB! Madalate/ kõrgete välistemperatuuride juures soovitame tellida pakid Itella pakiautomaati, kuna külm või liiga kuum ilm võib tooteid kahjustada. Omniva pakiautomaati saadame tellimused ainult kliendi omal vastutusel.

Kategooria:

Kirjeldus

Dr.OHHIRA® probiootikumid rajanevad austusele looduse vastu ning on laialdaselt tunnustatud oma tuntavat muutust pakkuva ja tervist taastava mõju poolest. See kõik algab külluslikest värsketest ürtidest, puuviljadest, seentest, merevetikatest ja köögiviljadest ning loomulikult puhtast ja selgest allikaveest. Neile lisatakse 12 piimhappebakteritüve, mille kasvu oodatakse kannatlikult mitu aastat loomulikul temperatuuril toimuva fermenteerimisprotsessi käigus, mille tulemuseks oleva probiootikumi sarnast praegu turul ei ole.

Tänapäeval  on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu.

Dr. OHHIRA® probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest. Dr. OHHIRA® probiootikum on 100% looduslik toidulisand. Dr.OHHIRA® probiootikumid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide. GMO vaba.

Normaliseerivad seedetrakti mikrofloorat tänu nendes sisalduvatele piimahappebakteritele;

•Leevendavad kõrvetisi ning puhitisi;

•Tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme;

•Pärsivad haigusi tekitavate bakterite kasvu;

•Stimuleerivad ja tugevdavad immuunsüsteemi;

•Tugevdavad keha võimet omandada toitaineid;

•Sisaldavad erinevaid B-grupi vitamiine, antioksüdante, mineraale, aminohappeid, ensüüme ja prebiootikume;

•Sisaldavad ainulaadset elavkultuuri

•Koostisosadena on kasutatud 92 erinevat orgaanilist looduslikku toorainekombinatsiooni (puuviljad, juurviljad, ravimtaimed, seened, merevetikad);

•Tugevdavad immuunsust ja organismi vastupanuvõimet;

•Soodustavad toitainete, mineraalid