Actinovo Liposoomne D3+K2 250 ml

27,90

Laos

♦ Parima imenduvusega revolutsiooniline liposoomne D3 koos K2 vitamiiniga!

♦ Liposoomsete K2 ja D3 vitamiinide aktiivsed koostisained on kapseldatud nanoskoopiliselt väikestesse liposoomidesse ja imenduvad ohutult seedesüsteemi kaudu maksimaalses võimalikus koguses – kuni 98 %

♦ K2+D3 vitamiinid:

  • aitavad  hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena,
  • aitavad kaasa vere normaalsele hüübimisele ja vereringele,
  • aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Laos

Kirjeldus

Vitamiin K2 on oluline vitamiin kaltsiumi imendumisel, mis hoiab korras nii luude kui südame seisukorra. Nimelt aitab vitamiin K2 kaltsiumil verest jõuda luumassideni, kus seda kasutatakse luude ehituseks ja tugevdamiseks. Kliinilised uuringud on kinnitanud, et vitamiin K on võtmetähtsusega luustiku optimaalse tervise hoidmises. Madal vitamiin K tase ohustab kogu südameveresoonkonda, sest veres ringleva kaltsiumi transport luudesse on kehv, mis päädib kaltsiumi kinnitumisega veresoonte seintele põhjustades veresoonte lupjumist ja sellest tulenevaid kardiovaskulaarseid ehk südame- ja veresoonkonnahaiguseid. K-vitamiini keskne funktsioon on seotud ka vere hüübimisega. See on vajalik koensüüm mitmete valguliste vere hüübimisfaktorite sünteesiks ja aktiveerumiseks.

Mis on vitamiin K2 (MK-7)?

Vitamiin K esineb mitmes erinevas vormis. Vitamiin K2 on meie tervisele oluliselt kriitilisema tähtsusega kui näiteks K1 ning imendub see oluliselt paremini kui vitamiin K1. MK-4 (menakvinoon-4) on jälle K2 kõige tugevam ja efektiivsemini imenduv vorm ning seda kasutatakse meditsiiniliselt ja eraviisiliselt üle maailma arenenud riikides tervise edendamiseks. Ent siiski MK-4 on aktiivne kõigest mõned tunnid, erinevalt MK-7st (menakvinoon-7), mis “teeb tööd” 24 tundi. MK-7 on seega parim K-vitamiin, mis imendub kiiresti jõudes kergesti igasse keha ossa ja püsides seal kõige pikemat aega. K- vitamiin on rasvlahustuv, mis tähendab seda, et teda tuleb võtta koos mõne puhta õli või toiduga, milles sisaldub rasvu. Imendunud vitamiini säilitatakse maksas.

Vitamiin D3 ülesanne ja vajalikkus luu loomisel

Vitamiin D3 aitab kaltsiumil toitainetest imenduda ja mängib suurt rolli proteiini osteokaltsiini ülesehituses. Osteokaltsiin (tuntud ka kui luu Gla-proteiin) on mittekollageenne küpse luu valk. Tema süntees toimub osteoblastides, mis on sõltuv vitamiin K-st ja mida stimuleerib vitamiin D3. On teada, et osteokaltsiin on oluline luu kasvu regulatsioonis ja mineraalmaatriksi korrektsel ladestumisel luukoes. Lisaks sellele, et D-vitamiin on vajalik luudele, on ta seotud ka normaalse ainevahetuse, südametegevuse, stabiilse närvisüsteemi, vererõhu säilitamise ja infektsioonidele vastupanuga.

Vitamiin D3:
• aitab kaltsiumil imenduda toitainetest
• on vajalik osteokaltsiini ülesehituseks
• aktiveerib osteokaltsiine, mis aitavad kaltsiumil luumassideni jõuda

Vitamiin K2 (MK-7):
• takistab arterite lubjastumist
• tugevdab hambaid ja luid
• aitab kaasa haavade paranemisele ja luude kokkukasvamisele
• takistab sisemiste verejooksude teket
• vähendab põletikke, ninavere jookse ja kardiovaskulaarsete haiguste riske

Millest koosnevad uuenduslikud ActiNovo tooted?

ActiNovo tooted sisaldavad aktiivses vormis toitaineid uuenduslikul liposoomsel kujul, mis tagab nende maksimaalse imenduvuse läbi vereringe otse rakkudesse.

Toodetes sisalduvad päevalilledest saadud fosfolipiidid ning fosfatidüülkoliin.

Fosfolipiidid on meie rakkude ehitusmaterjalideks, mis moodustavad rakumembraane ja aitavad kaasa rasvade ainevahetusele.

Fosfatidüülkoliin (letsitiin) toetab rasva ainevahetust, alandab vere kolesterooli