Meie kooskokkamised said alguse isiklikust vajadusest rakendada oma igapäevasesse menüüsse üha enam Meditsiinimeediumiga kooskõlas olevaid toite ning taastavaid ja tervendavaid rutiine. Teavad ju juba paljud, et nii mõnedki meist on just tänu neile õpetustele oma tervise tagasi saanud ja seljatanud seni ravimatuna näivaid terviseprobleeme. Nagu iga uus algus, oli see veidi keeruline, sest nagu paljudele teistelegi, oli ka mulle jäänud mulje, et MM järgi toitumine tähendab sellerimahla, sidrunivett ja ohtralt jahedaid smuutisid. Täpsemalt uurima hakates selgus muidugi, et see on eksiarvamus ning selline tervist toetav toitumine on imehea võimalus rikastada oma igapäevast toidulauda tõeliselt maitsvate roogadega, mida söövad hea meelega kõik pereliikmed.

Ühtlasi pakuvad kooskokkamise üritused imelist võimalust laiendada oma tutvusringkonda sarnast elustiili ja väärtusi hindavate inimestega, seega lisaks reaalsele kokkamisele ja valmistatu nautimisele kaasneb meie üritustega paras ports info- ja kogemustevahetust, avastusi, ahhaa-momente jm väärtuslikku. Uute retseptide koos läbitegemine ja maitsmine annab aga juurde väärtuslikku kindlustustunnet – jah, ka mina saan sellega hakkama või hoopis, et ohhoo, need road on nii maitsvad, mis siis, et tervislikud ja kooskõlas Meditsiinimeediumi soovitustega 🙂

Meditsiinimeediumi õpetused leiavad tee üha enamate inimesteni, seega miks mitte seda elustiili vahel üheskoos mõnusa melu keskel teha?

UURI JÄRELE, MILLAL TOIMUB JÄRGMINE ÜRITUS JA LIITU MEIEGA! – KOOSKOKKAMISED PEATATUD KUNI VASTAVA TEATENI. VABANDAME!